למה לחכות שעות בתור למיון?

לפציעות ולמחלות אין לוח זמנים.

גם באמצע הלילה או בסוף השבוע, אנחנו עלולים להיקלע למקרה חירום רפואי שדורש טיפול מיידי, וכשמדובר בבריאות – במיוחד עם ילדים – אסור לחכות.
עד עכשיו, בכל מקרה של ילד עם חום גבוה, התייבשות או פציעה, מיהרתם לחדר המיון בבית החולים. מהיום, לתושבי באר שבע והנגב יש מרכז חדש לרפואת חירום שנותן מענה מיידי לבעיות רפואיות דחופות: בריאותא.

בדיוק כמו חדר מיון, ללא המתנה ארוכה בתור

אצלנו לא תיאלצו להמתין זמן רב לטיפול רפואי, וזה היתרון המשמעותי ביותר של בריאותא לעומת חדרי מיון רגילים בבתי חולים. אנו יודעים עד כמה קשה לבלות שעות בציפייה לרופא, שאינה קלה במיוחד בעת מחלה או בעיה רפואית דחופה. לכן, אנו עושים הכל כדי שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר, ותשתחררו הביתה במהירות האפשרית.
בבריאותא תקבלו את כל השירותים הרפואיים שמספק חדר מיון בבית חולים, ויותר – אבחנה וטיפול בבעיות רפואיות הדורשות טיפול מהיר כגון חום גבוה, כאבי בטן וגב, הוצאת גוף זר, התקפי אסטמה, שפעת, מחלות זיהומיות, התייבשות, כאבים בחזה ועוד. אנו מבצעים גם בדיקות דם, צילומי רנטגן, בדיקות שתן, תפקודי כבד ובדיקות רבות נוספות. עם זאת, בכל מקרה המחייב הגעה לחדר מיון, אנו דואגים להעביר את המטופל לקבלת הטיפול הנדרש בבית החולים, יחד עם מסירת כל המידע הרפואי הרלוונטי.

רפואה איכותית, יחס אישי

בזכות עבודה מקצועית ומיומנת של צוות מומחים, מכשור רפואי חדשני המאפשר לנו לקבל את תוצאות הבדיקות שלכם במהירות וכמובן היערכות מתאימה לקבלת כמות גדולה של מטופלים – אנחנו בבריאותא מאפשרים לכם טיפול מהיר ללא המתנה של שעות בתור, אך בלי להתפשר על איכות הטיפול שתקבלו ועל היחס האישי.
אם נקלעתם למצב הדורש טיפול רפואי ונכלל ברשימת השירותים הרפואיים של בריאותא, תוכלו לחסוך שעות של המתנה בבית חולים ולהגיע ישירות אלינו. כאן תוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר מהצוות הרפואי שלנו, ולחזור הביתה בהקדם האפשרי.