רפואה משולבת

סגנון החיים המודרני שלנו יוצר חסכים רבים בחומרים הכרחיים לגופנו וכן עודף של רעלנים בגוף. כל אלה מובילים לשיבושים בביו-כימיה ובפיזיולוגיה של הגוף. חימצון בלתי מבוקר, דלקות, הפרעות ויסות אנדוקריניות (במיוחד הפרעות ברמת הסוכר בדם / אינסולין), ותפקוד לקוי של מערכת החיסונית.
שיבושים אלה נמצאים בבסיסן של מחלות מודרניות  רבות .כמו סוכרת, מחלות לב וסרטן. גם כאבים כרונים וסימפטומים אחרים שלא נמצאים ברשימת האבחנות הקלאסיות, לעיתים קרובות נגרמים כתוצאה של חסרים ורעלנים כאלה.
ד”ר מרדכי ליטמן מביא את המומחיות שלו ברפואה אורתומולקולרית (תזונה רפואית) לפרקטיקה הרפואית שלו כאן, בישראל על-מנת לטפל במצבים אלה. רפואה אורתומולקולרית הינה גישה רפואית מבוססת מחקר, העושה שימוש בחומרים הנמצאים באופן טבעי בגופנו, למניעה וטיפול במחלות ולשיפור הבריאות.
בעזרת בדיקות מעבדה מודרניות, ד”ר ליטמן מפתח תוכנית טיפול אינדיבידואלית הכוללת ויטמינים (הניטלים דרך הפה, ובמידת הצורך גם בעירוי תוך ורידי), מינרלים, חומצות שומן, חומצות אמינו, הורמונים ‘זהים ביולוגית’ וחומרים חשובים אחרים, המקדמים את הבריאות.
הרפואה האורתומולקולארית שואפת לתקן את המכניסם שבבסיסה של התפתחות המחלה, יותר משהיא שואפת לדכא סימפטומים כאלה או אחרים כשאלו מופיעים.
באמצעות בדיקות מעבדה מודרניות, ד”ר ליטמן מפתח תוכנית טיפול אינדיבידואלית, במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור כל חולה.

טיפולים:

  • הרפואה האורתומולקולארית שואפת לשלב באופן אופטימאלי את הפיזיולוגיה של  הגוף יחד עם הביו-כימיה שלו, ועל ידי כך להביא את הגוף לאיזון טבעי ובריא.

אחרי שנבדקת ההיסטוריה הרפואית ותוך הבנה עמוקה ומלאה של הסימפטומים הנוכחיים של החולה, ד”ר ליטמן יזמין סוללת בדיקות מעבדה מקיפה. אחרי זה הוא יפתח תכנית טיפול אינדיבידואלית תוך שימוש במרכיבים טבעיים כגול: ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן, חומצות אמינו, הורמונים ‘זהים ביולוגית’ וחומרים חשובים אחרים, הניטלים דרך הפה (או במידת הצורך – דרך הוריד) ומקדמים את הבריאות.
טיפולים רפואיים קונבנציונליים עשויים גם כן להיכלל במידת הצורך.
יעילות הטיפולים מבוקרת באופן סדיך בהמשך ע”י בדיקות דם נוספות ותיעוד הסימפטומים המשתנים.
רפואה אותומולקולארית יעילה במניעת מחלות. כשמחלה כבר התפתחה, רפואה זו חותרת בבסיס התהליך.
דוגמאות לבעיות שבהן הרפואה האורתומולקולארית כבר הוכיחה את יעילות מובאות בהמשך.

  • סרטן
  • הקשורים להורמונים ליקוי
  • הפרעות מוחיות
  • מחלות לב וכלי דם
  • מחלות ניווניות כאוניות
  • הפרעות הקשורות במערכת חיסון

רופאים:
ד"ר מרדכי ליטמן

מרפאות נוספות