שאלות ותשובות

מה זה בריאותא?
בריאותא הוא מרכז חדש לרפואת דחופה, המרכז נמצא במרכז One בבאר שבע, המיועד לתושבי העיר וסביבתה ומספק מענה רפואי מהיר שניתן היה לקבל עד כה בחדרי מיון ובבתי החולים בלבד.

במרכז החדש ישנו חדר מיון הפועל בשעות הערב והלילה ובסופי שבוע – ובהמשך יכלול גם מרפאת מומחים ומרכז הדרכות לקהילה בתחומי הבריאות.
  
מי יכול להגיע לקבל טיפול בבריאותא?
הטיפול בבריאותא מיועד לכולם: למבוטחי כל קופות החולים וגם לבעלי ביטוח פרטי.

האם הטיפול בבריאותא מיועד רק לילדים או גם למבוגרים?
בריאותא הוא מוקד לרפואה דחופה, וככזה הוא מטפל באנשים בכל הגילאים. אנו ערוכים לקבלת תינוקות, מבוגרים וכל מי שזקוק לטיפול, ויש לנו את הצוות הרפואי, המכשור וכל התנאים הנדרשים לכך.
 
האם בעתיד יהיה לבריאותא שיתוף פעולה עם קופות החולים?
כן. אנו מקיימים מגעים לשיתוף פעולה עם שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות, לאומית שירותי בריאות ומאוחדת.

באילו מקרים ניתן להגיע לבריאותא במקום לחדר המיון?
מטופלים יוכלו להגיע לבריאותא לטיפול במגוון רב של מקרים רפואיים, ביניהם חום גבוה, שברים או נקעים, קוצר נשימה, כאבי בטן וגב, שפעת, התייבשות, טיפול באלרגיות ועוד. את רשימת הטיפולים הניתנים בבריאותא ניתן לראות כאן.

האם ניתנים במקום רק שירותי רפואה דחופה או גם שירותי רפואה נוספים?
בשלב זה, בנוסף לשירותים הקיימים אנו מספקים גם שירות מעבדה, דימות, צילומי רנטגן וגיבוס, המשמשים את רופאינו לאבחון וטיפול. בהמשך יתווספו שירותים רפואיים נוספים.
 
מהי ההסמכה של הצוות הרפואי בבריאותא?
רופאי בריאותא הם מומחים בתחומי רפואת המשפחה, רפואת ילדים ורפואה פנימית – כולם בעלי ההשכלה וההכשרה הדרושות לעיסוק ברפואה. המנהל הרפואי של מרכז בריאותא הוא ד"ר מיכאל בן אקון, מומחה ברפואה דחופה ורפואת ילדים, בעל תוארMD  מהטכניון ותואר שני במינהל מערכות בריאות מאוניברסיטת תל אביב. לד"ר בן אקון ניסיון רב שנים ברפואה וכסגן מנהל מחלקת רפואה דחופה לילדים בבית החולים "שיבא" תל השומר.

מהו משך ההמתנה לטיפול בבריאותא?
מטרתנו היא שכל מטופל המגיע לבריאותא ישוחרר לביתו בתום שעה לכל היותר. עם זאת, מטופלים הדורשים השגחה צמודה, מעקב או מתן תרופות דרך הווריד, יתבקשו להישאר במרכז להשגחה בהתאם לחומרת מצבם הרפואי ולפי החלטת הרופא המטפל.

פנייה מהירה

שלח

לוגו שקד פרסום